برای اولین بار استخر روباز چهار فصل ارمغان در شرق کشور
می توانید در تمامی فصول سال از مجموعه آبی روباز چهار فصل ارمغان استفاده کنید چه در دمای 40 درجه تابستان داغ و یا حتی در دمای 5- درجه زمستان و در میان برف ما پذیرای شما هستیم.
از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می‌شود. ماساژ در زیر آب از روشهای درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوانها میباشد. استفاده کنندگان از جکوزی در داخل حوضچه قرار میگیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فواره‌های زیر آب قرار میدهند. همچنین جکوزی دارای یک یا چند پله یا پاشویه است تا افرادی که از آن استفاده می‌کنند بتوانند بر روی آن بنشینند و عمل ماساژور ماهیچه پا و پشت را در تماس با آب پرفشار همراه با هوا انجام دهند. معمولا از سرامیک و کاشی برای تزیین جکوزی استفاده می‌شود و علاوه بر مزایای استفاده از جکوزی در مجموعه روباز چهار فصل ارمغان شما می توانید آرامشی خاص در فضائی رویایی را تجریه کنید.
در مجموعه آبی چهار فصل روباز ارمغان شما علاوه بر استفاده از تمامی امکانات میتوانید از حمام آفتاب بر روی تخت های استراحت لذت ببرید.
★ سونا خشک تاثیر فوری بر روی دستگاه قبل و عروق می گذارد و باعث عملکرد تسریع خون رسانی به بافت های بدن می گردد.
★ سونا خشک باعث باز شدن منافذ پوستی و مویرگ ها می شود و همچنین عملکرد تنفسی فرد را بهبود می بخشد.
★ دمای معمول در سونا خشک بین 80 تا 130درجه سانتی گراد می باشد، همچنین سونا خشک برای کودکان توصیه نمی شود.
★ همچنین سونا خشک به افراد در رهایی از استرس کمک کرده و باعث شادابی فرد می شود.
از فواید سونا بخار می توان به بهبود جریان خون، کاهش فشار خون، کاهش استرس، رفع گرفتگی بینی، بهبود سلامت پوست، کمک به ریکاوری بعد از ورزش، شل کردن عضلات سفت شده، کالری سوزی و تقویت سیستم ایمینی بدن اشاره کرد.
دمای سونا بخار حدود 50 درجه سانتی گراد می باشد، همچنین سونا بخار بهترین درمان برای مشکلات تنفسی از قبیل: برونشیت، لارنژیت، سینوزیت و تنگی نفس است.
فواید ماساژ به قدری فراوان و بی‌نظیر است که به جرات می‌توان آن را معجزه نامید. به طور کلی ماساژ به حرکات منظم، مرتب و اصولی روی لایه‌های سطحی و عمیق و بافت‌های بدن جهت تاثیر بر سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل، عروق، تاندون‌ها و رباط‌ها به منظور افزایش عملکرد، ترویج آرامش و کمک در روند درمان یک بیماری خاص به کار می‌رود.
توضیحات بیشتر
یک حمام ترکی ترکیبی از هیدروتراپی گرم بخار است که تأثیر معجزه آسایی در هر دو وضعیت ذهنی و فیزیکی افراد دارد که می توانند از مزایای آن به طور کامل لذت ببرند. حمام ترکی ترکیبی کامل برای استرس است و واکنش های فیزیولوژیکی ناخوشایند را به لطف تاثیر آرامش بخش و تسکین دهنده ای که بخار گرم در هر دو بدن و ذهن دارد از بین می برد. حمام ترکی، پادزهر ایده آل برای تمام تنش هایی است که در طول روز کاری ایجاد می شود و هر نوع استرس را از بین می برد.
توضیحات بیشتر
ارائه و سرو انواع فست فود و آبمیوه با بهترین کیفیت در فست فود مجموعه آبی روباز چهار فصل ارمغان
درباره ما
پرسش‌های متداول
تعرفه های ورودی
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
Instagram
Telegram
آئین نامه انضباطی
تور مجازی
چارت سازمانی
خدمات مجموعه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کپی رایت © تمامی حقوق برای شرکت ارمغان آستارائی ( مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ) محفوظ است. حریم خصوصی |  قوانین و مقررات |  ثبت شکایات