انواع ماساژهایی که در مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ارائه می شود شامل:
★ Fast Massage: این ماساژ همانطور که از اسمش پیداست بسیار سریع است و در مدت زمان کمی در حدود 15 دقیقه به پایان می رسد. هدف از این نوع ماساژ ارائه ماساژ عضوی می باشد یعنی تمرکز ماساژور بر روی یک اندام و یا یک قسمت از بدن می باشد.
★ King Massage: این ماساژ مانند ماساژ Fast بسیار سریع می باشد اما در مدت زمان 20 دقیقه انجام می شود.
★ ماساژ 30 دقیقه ای: این ماساژ پرکاربردترین ماساژ در میان عموم معرفی می شود چرا که علاوه بر تایم معقول و مناسبی که دارد تقریباً قسمت های اصلی بدن درگیر ماساژ می شوند ضمن اینکه قیمت مناسب تری هم دارد. در واقع با کم ترین هزینه بیشترین برداشت را دارد. این ماساژ ترکیبی از ماساژهای روحی، سوئدی و اسپرت می باشدو در دسته ماساژهای ریلکسیشن معرفی می گردد.
★ ماساژ سنگ داغ: این نوع ماساژ یکی از بهترین انواع ماساژ می باشد چرا که تمام بدن مورد ماسا قرار گرفته و همچنین به دلیل استفاده از سنگ های بازالت (گدازه آتشفشان) و ماهیت گرمی که دارند می تواند گرما را در عمق عضلات و مفاصل نفوذ داده و همزمان با استفاده از ماساژ دست با تکنیک های روحی، سوئدی، اسپرت، تایلندی و ماساژ نقطه ای لذت بی نظیری را به فرد القاء کند.
درباره ما
پرسش‌های متداول
تعرفه های ورودی
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
Instagram
Telegram
آئین نامه انضباطی
تور مجازی
چارت سازمانی
خدمات مجموعه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کپی رایت © تمامی حقوق برای شرکت ارمغان آستارائی ( مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ) محفوظ است. حریم خصوصی |  قوانین و مقررات |  ثبت شکایات