آکادمی سلامت آقایان مجهز به 5 سالن بدنسازی و به روز ترین تجهیزات ورزشی TECHNO GYM ایتالیا، کامل ترین دستگاه های بدنسازی به همراه مربی، چکاپ و تغذیه ورزشی زیر نظر متخصصین علوم ورزشی، سیستم مدرن هوای مطبوع و کلاس های گروهی شامل: TRX - بدنسازی - اسپینینگ و ...
آکادمی سلامت بانوان مجهز به 5 سالن بدنسازی و به روز ترین تجهیزات ورزشی TECHNO GYM ایتالیا، کامل ترین دستگاه های بدنسازی به همراه مربی، چکاپ و تغذیه ورزشی زیر نظر متخصصین علوم ورزشی، سیستم مدرن هوای مطبوع و کلاس های گروهی شامل: ایروبیک - TRX - اسپینینگ - پیلاتس و ...
جهت رفاه حال میهمانان گرامی آکادمی سلامت، مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان اقدام به راه اندازی کمد های اختصاصی نموده است، شما می توانید با خیالی آسوده به ورزش خود پرداخته و در پایان کلیه لباس های ورزشی شما شسته و در کمد اختصاصی که فقط شما مالک آن هستید قرارداده می شود تا در تمرین های بعدی استفاده نمائید.
★ سونا خشک تاثیر فوری بر روی دستگاه قبل و عروق می گذارد و باعث عملکرد تسریع خون رسانی به بافت های بدن می گردد.
★ سونا خشک باعث باز شدن منافذ پوستی و مویرگ ها می شود و همچنین عملکرد تنفسی فرد را بهبود می بخشد.
★ دمای معمول در سونا خشک بین 80 تا 130 درجه سانتی گراد می باشد، همچنین سونا خشک برای کودکان توصیه نمی شود.
★ همچنین سونا خشک به افراد در رهایی از استرس کمک کرده و باعث شادابی فرد می شود.
فیتنس فود آکادمی سلامت ارمغان با ارائه انواع غذاهای رژیمی و نوشیدنی هایی بر اساس کالری مناسب آماده خدمت رسانی به کلیه مشتریان محترم می باشد.
فواید ماساژ به قدری فراوان و بی‌نظیر است که به جرات می‌توان آن را معجزه نامید. به طور کلی ماساژ به حرکات منظم، مرتب و اصولی روی لایه‌های سطحی و عمیق و بافت‌های بدن جهت تاثیر بر سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل، عروق، تاندون‌ها و رباط‌ها به منظور افزایش عملکرد، ترویج آرامش و کمک در روند درمان یک بیماری خاص به کار می‌رود.
توضیحات بیشتر
در صورتی که فرزند نوزاد و یا نونهال دارید می توانید با خیالی آسوده کودکان خود را به مهدکودک آکادمی سلامت بانوان سپرده و ورزش خود را انجام دهید.
مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان مجهزترین مجموعه بدنسازی آکادمیک در کشور می باشد. در این مجموعه که با بهره گیری از به روز ترین دستگاه های بدنسازی با برند TECHNO GYM ایتالیا آماده خدمت رسانی به ورزشکاران گرامی می باشد.
درباره ما
پرسش‌های متداول
تعرفه های ورودی
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
Instagram
Telegram
آئین نامه انضباطی
تور مجازی
چارت سازمانی
خدمات مجموعه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کپی رایت © تمامی حقوق برای شرکت ارمغان آستارائی ( مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ) محفوظ است. حریم خصوصی |  قوانین و مقررات |  ثبت شکایات