با توجه به اینکه مطلوبیت آب ، دما و تهویه یک استخر را درجه کیفیت تاسیسات آن مشخص می نماید. در مجموعه ارمغان سعی بر این شده که با بکار گیری سه شیفت کاری و مهندسین ناظر به این مهم دست یابیم.
واحد کار زنی: حوضچه موجود در مجموعه ارمغان توسط کلرزنهای اتومات و مجزا کلرزنی می شوند. با توجه به اندازه گیری کلر هر نیم ساعت یکبار از افت کلر جلوگیری شده است.
واحد ازن: تصفیه آب استخرها توسط گاز ازن مطمئن ترین و موثرترین سیستم ضدعفونی کننده شناخته شده در جهان است. " ازن " ضدعفونی کننده ای کاملاً طبیعی، بسیار قوی و دوست محیط زیست است، که سالهاست در کشورهای پیشرفته جهت تصفیه و ضدعفونی بی خطر آب شرب و استخرهای شنا مورد استفاده قرار می گیرد. برخلاف کلر یا مواد شیمیایی دیگر ضدعفونی با "ازن " هیچگونه مواد سمی یا مضر در آب به جای نمی گذارد و طبعاً نیاز به پالایش مجدد آب ندارد، تصفیه با " ازن " کیفیت و شفافیت آب را افزایش می دهد. کلیه میکرو ارگانیزم ها مثل هپاتیت، وبا، ایدز، قارچ ها، باکتری ها، تخم انگل معلق در آب را به سرعت از بین می برد، فاقد عوارضی چون حساسیت های تنفسی، خشکی و خارش پوست، سوزش چشم و غیره است.
مشخصات منحصر بفرد واحد تصفیه مجموعه ارمغان: مجزا بودن تاسیسات تصفیه هر ۳ بخش / استفاده از ترکیب تصفیه شنی و دیاتومی(منحصر بفرد)برای هریک از استخر های آقایان و بانوان / بالا بودن سرعت چرخش آب هر ۵ ساعت یکبار / حجم بالای تصفیه های هر یک از استخرها
درباره ما
پرسش‌های متداول
تعرفه های ورودی
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
Instagram
Telegram
آئین نامه انضباطی
تور مجازی
چارت سازمانی
خدمات مجموعه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کپی رایت © تمامی حقوق برای شرکت ارمغان آستارائی ( مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ) محفوظ است. حریم خصوصی |  قوانین و مقررات |  ثبت شکایات